UP mini

  • Plně uzavřená 3D tiskárna
  • Tloušťka vrstvy od 0,2 mm
  • Vyhřívaná platforma pro tisk ABS
  • Tryska 0,4 mm
  • Tiskový prostor 120 x 120 x 120 mm
  • Automaticky generovaná podpora
  • Ovládací software pro Windows a Mac

Více informací

UP mini
Nový produkt

8 490 Kčs DPH

Na objednávku

- +

Přidat k porovnání

Příslušenství

 
Více informací

První generace 3D tiskárny UP mini je spolehlivá, snadno použitelná a za rozumnou cenu. Je kompatibilní s poslední verzí tiskového programu UP Studio. Navíc je možné provést upgrade CPU modulu a získat tak možnost propojení přes WiFi, podporu pro iOS (iPhone/iPad) a obnovení tisku po přerušení napájení. Tato 3D tiskárna je skvělým pomocníkem pro výuku, do kanceláře nebo domů.

KVALITA A SPOLEHLIVOST TISKU

Při vývoji 3D tiskárny UP mini byl kladen důraz na kvalitu a spolehlivost tisku. Pevný kovový rám uvnitř plastového těla zajišťuje potřebnou tuhost konstrukce. Precizní a důmyslné mechanické provedení pohyblivých částí pak kromě nízké hlučnosti zaručuje spolehlivý přesný tisk a dlouhou životnost.

SOFTWARE

Nedílnou součástí každé 3D tiskárny je ovládací program. Software UP Studio obsahuje nový slicer, je snadno ovladatelný a kromě jiného umí perfektně automaticky generovat podpůrnou konstrukci pro tisk převislých modelů. Pro pokročilé uživatele je zde možnost načíst přímo g-code, můžete tedy použít i jiný slicer. Tento program je poskytován zdarma a podporuje Windows a macOS.

AUTOMATICKÝ TISK DOČASNÝCH PODPOR

Při tvorbě pokročilých modelů se neobejdete bez tzv. dočasných podpor. Tyto struktury podepírají převislé části modelu, které by jinak nebylo možné vytvořit. Přiložený 3D tiskový software UP STUDIO je umí automaticky vytvořit a díky funkci Smart Support jdou velmi snadno odstraňovat.

PŘIPOJENÍ TISKÁRNY

3D tiskárnu UP mini připojíte běžným USB kabelem, stejně jako běžnou tiskárnu. Jakmile je tisk spuštěn, můžete počítač zcela odpojit.

UZAVŘENÁ TISKOVÁ KOMORA

Díky uzavřené tiskové komoře se do tiskárny nepráší a je tišší než běžné otevřené tiskárny. Uzavřená konstrukce také snižuje množství produkovaných emisí a zmenšuje pravděpodobnost kontaktu s horkými a pohyblivými částmi. Díky LED osvětlení máte stále přehled o stavu tisku.


SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

Kromě hojně používaného PLA umí UP mini tisknout z oddolného ABS nebo ABS+ plastu. Můžete také nastavit libovolnou teplotu trysky a vyzkoušet některý z mnoha alternativních fillamentů ostatních výrobců.

VYHŘÍVANÁ PLATFORMA

Tisková perforofaná podložka je vyhřívána na pevně nastavenou teplotu 60°C. Perforovaná podložka se výborně hodí pro veškerý tisk a je prakticky nezničitelná. Na podložky není potřeba nanášet lepidlo nebo lepit oboustrannou pásku.

RECENZE:

 
Parametry
Maximální rozměry modelu120 x 120 x 120 mm
Typ tiskové komoryUzavřená
Vyhřívaná podložkaAno, napevno nastavená teplota 60°C
Optimální síla vrstvy0.20 mm
Průměr trysky0.4 mm
Průměr tiskové struny1.75 mm
Podpora alternativních filamentůAno
Vzduchový HEPA filtrNe
Detekce výšky tryskyManuální
Kalibrace tiskové plochyManuální
Dotykový displejNe
KonektivitaUSB, možnost upgrade na WiFi
Průměrná hlučnost54 dB
Pozastavení tisku při otevřeníNe
LED osvětleníAno
SoftwareUP Studio - Windows a macOS, volitelně iOS
Hmotnost5 kg
Vnější rozměry240 × 340 × 355 mm
Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out