Na 3D tiskárnách UP! lze díky unikátnímu systému pro generování podpůrného materiálu vytisknout takřka cokoli. Oproti běžným 3D tiskárnám není potřeba obávat se převislých částí a dutin.

Po spuštění tisku software UP! najde všechny problémová místa a vytiskne pro ně podpůrné prvky, které jdou snadno po skončení tisku odlomit rukou nebo odříznotu/odstříhout pomocí dodávaných nástrojů.

Pro to, abyste si mohli něco vytisknout je ze všeho nejdříve potřeba předloha - 3D model. Takový model lze vytvořit v mnoha programech jako je CAD, Blender, OpenScad, nascanovat 3D scanerem či použít online službu 123D catch a vytvořit tak model pomocí složení fotografií objektu. Samozřejmě je také možné model stáhnout s internetu. Existuje několik úložišť 3d modelů určených rovnou pro 3D tisk (thingiverse.com, cadigo.com, myminifastory.com) nebo 3D architektonické modely z Sketchup warehouse. V nepolední řadě také někteří výrobci jako je Nokia umožňující stažení a upravení krytu na telefony Lumia, nebo Porshe s výzvou aby kdokoli vytiskl a upravil model Porshe Cayman. Existuje také několik obchodů, kde si lze koupit model k vytištění (http://threedsy.com/).

Tisknout lze architektonické modely, doplňky do domácnosti, náhradní díly, pouzdra na telefony, držáky na nástroje, hračky, modely zvířat, zdravotní pomůcky, ozdoby, učební pomůcky a nebo cokoli jiného. Limit je pouze Vaše představivost.

Vytištěné modely lze poté dále upravovat. Brousit, lepit nebo třeba barvit.Zeptejte se nás

Zákaznická linka je v provozu ve všední dny od 10:00 do 16:00

Telefon:+420 608 811 625

Poslat dotaz