UP mini 2

  • síla vrstvy 0,15 - 0,40 mm
  • Wi-Fi a dotykový displej
  • vyhřívaná tisková podložka, děrovaná nebo hladká
  • tiskový prostor 120 x 120 x 120 mm
  • vzduchový filtrační systém s HEPA filtrem
  • tisk z ABS, ABS+ a PLA
  • automaticky generované dočasné podpory
  • automatická detekce výšky trysky
  • software pro Windows, macOS a iOS

Více informací

UP mini 2
Nový produkt

9 800 Kčs DPH

Skladem

- +

Přidat k porovnání

 
Více informací

Stejně jako první generace UP mini je 3D tiskárna UP mini 2 spolehlivá a snadno použitelná, přináší však celou řadu zásadních zlepšení. Kromě řady nových funkcí bylo myšleno i na kvalitu tisku a bezpečnost použití. To vše je umocněno novým tiskovým programem UP Studio, který je nyní k dispozici i platformu iOS, tisknout můžete tedy přímo z telefonu nebo tabletu. Tato 3D tiskárna je skvělým pomocníkem pro výuku, do kanceláře nebo domů.

KVALITA TISKU
Při vývoji tohoto nového modelu byl kladen důraz na kvalitu a spolehlivost tisku. Pevný kovový rám uvnitř plastového těla zajišťuje potřebnou tuhost konstrukce. Precizní a důmyslné mechanické provedení pohyblivých částí pak kromě nízké hlučnosti zaručuje spolehlivý přesný tisk a dlouhou životnost.

SOFTWARE
Nedílnou součástí každé 3D tiskárny je ovládací program. Software UP Studio obsahuje nový slicer, je snadno ovladatelný a kromě jiného umí perfektně automaticky generovat podpůrnou konstrukci pro tisk převislých modelů. Tento program je poskytován zdarma a podporuje Windows, macOS a iOS.

PŘIPOJENÍ TISKÁRNY
Kromě klasického připojení přes USB kabel můžete tiskárnu plnohodnotně ovládat přes WiFi síť. Jednoduše tiskárnu připojíte do vaší sítě, ta je pak viditelná ze všech zařízení ve stejné síti. Jakmile je tisk spuštěn, můžete počítač zcela odpojit. Přístup k tiskárně můžete ochránit heslem.

DOTYKOVÝ DISPLEJ
Všechny funkce tiskárny lze sice ovládat i přes počítač, ale na barevném dotykovém displeji to může být o dost pohodlnější. Kromě základních úkonů můžete třeba spustit automatickou detekci výšky trysky, spustit vnitřní LED osvětlení nebo zahájit tisk jednoho z deseti uložených modelů.

FILTRACE VZDUCHU
Vestavěný HEPA filtr zachytává škodlivé výpary, mikročástice a pachy, které 3D tiskárny během provozu produkují. Na rozdíl od 3D tiskáren klasické otevřené konstrukce se tedy výborně do domácností a školních tříd.

SNADNÁ MANIPULACE
3D tiskárna UP mini 2 je vybavena výsuvným hliníkovým držadlem. Můžete ji prostě vzít a uklidit nebo přenést na jiné místo, váží totiž jen 8 kilogramů. Tiskový materiál (filament) je uskladněn v samostatném uzavřeném zásobníku, takže se na něj nepráší a nepřekáží zavěšený na tiskárně. Zásobník je kompatibilní i s neoriginálními cívkami a navíc obsahuje praktický šuplík na drobné příslušenství.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL
Kromě hojně používaného PLA umí UP mini 2 skvěle tisknout z odolného ABS nebo ABS+ plastu. Můžete také nastavit libovolné teploty podložky s tryskou a vyzkoušet tak některý z alternativních filamentů jako jsou PET-G, ASA, PA a další.

VYHŘÍVANÁ PLATFORMA
Tisková podložka je vyhřívána na teplotu dostatečnou pro tisk PLA i ABS. K tiskárně dostanete 2 druhy tiskových podložek - perforovanou a hladkou. Perforovaná podložka se výborně hodí pro veškerý tisk a je prakticky nezničitelná. Hladká podložka se zase hodí pro tisk bez vyrovnávací vrstvy (raft). Na podložky není potřeba nanášet lepidlo nebo lepit oboustrannou pásku.

OBNOVA TISKU PO PŘERUŠENÍ NAPÁJENÍ
Pokud během tisku vypadne elektrický proud, tiskárna umí po obnovení napájení pokračovat v tisku přesně tam, kde k výpadku došlo. Toto je výhoda při tisku velikých a komplexních modelů, jejichž výroba může trvat desítky hodin.

Recenze 3D tiskárny UP mini 2:

 
Parametry
Maximální rozměry modelu120 x 120 x 120 mm
Typ tiskové komoryUzavřená
Vyhřívaná podložkaAno, 100°C
Optimální síla vrstvy0.15 mm
Průměr trysky0.4 mm
Průměr tiskové struny1.75 mm
Podpora alternativních filamentůAno
Vzduchový HEPA filtrAno
Detekce výšky tryskyAutomatická
Kalibrace tiskové plochyManuální
Dotykový displejBarevný 4"
KonektivitaUSB + WiFi
Průměrná hlučnost55 dB
Pozastavení tisku při otevřeníAno
LED osvětleníAno
Speciální vlastnostiObnova tisku po výpadku napájení
SoftwareUP Studio - Windows a macOS, iOS
Hmotnost8 kg
Vnější rozměry255 × 365 × 385 mm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Porovnat 0

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out